DOBREDOJDOVTE NA NOU GAMING - WELLCOME TO NOU GAMING
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Македонско - Англиска поддршка
Сегашна поддршка:
Top posters
Admin
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
TaRZaN
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
nOu^bb
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
danieltasev
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
SwEeT_DeViL
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
fatality
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
f1ghter
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
madonna
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Victi[m]izeR
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
RAy !
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Latest topics
» Practically as tatty as files
Регистрирајте се EmptyСре Aвг 03, 2011 9:39 pm by Гостин

» how do you connect your formspring to your facebook acount?
Регистрирајте се EmptyСре Aвг 03, 2011 12:27 am by Гостин

» heterogeneous
Регистрирајте се EmptyСре Aвг 03, 2011 12:22 am by Гостин

» hardcore skull fucking video
Регистрирајте се EmptyВто Aвг 02, 2011 9:38 pm by Гостин

» User-Defined Function Help PLease?
Регистрирајте се EmptyВто Aвг 02, 2011 3:13 am by Гостин

» Is there a join-the-dots method of integrating systems such as Collins submarine software ?
Регистрирајте се EmptyНед Jул 31, 2011 9:46 pm by Гостин

» Osmoprep Tablets Colonoscopy Medication
Регистрирајте се EmptyНед Jул 31, 2011 8:52 pm by Гостин

» Assembly language question?
Регистрирајте се EmptyСаб Jул 30, 2011 4:27 pm by Гостин

» no internet in ubuntu 10.04?
Регистрирајте се EmptyСаб Jул 30, 2011 8:25 am by Гостин

Prijateli
Регистрирајте се 1971120cf1776f5m3
nOu GaminG

nOu GaminG - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.
-Забрането Пцуење-Забрането Заканување-Забрането Хакирање-Забрането Непочитување И Отварање Спротивни теми од дадените-Забрането карање со админи и модераториНепочитувањето ке биде санкционирано од Администраторите