nOu GaminG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBREDOJDOVTE NA NOU GAMING - WELLCOME TO NOU GAMING
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Македонско - Англиска поддршка
Сегашна поддршка:
Top posters
Admin
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
TaRZaN
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
nOu^bb
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
danieltasev
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
SwEeT_DeViL
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
fatality
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
f1ghter
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
madonna
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
Victi[m]izeR
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
RAy !
Prochitaj I_vote_lcapProchitaj I_voting_barProchitaj I_vote_rcap 
Latest topics
» Practically as tatty as files
Prochitaj EmptyСре Aвг 03, 2011 9:39 pm by Гостин

» how do you connect your formspring to your facebook acount?
Prochitaj EmptyСре Aвг 03, 2011 12:27 am by Гостин

» heterogeneous
Prochitaj EmptyСре Aвг 03, 2011 12:22 am by Гостин

» hardcore skull fucking video
Prochitaj EmptyВто Aвг 02, 2011 9:38 pm by Гостин

» User-Defined Function Help PLease?
Prochitaj EmptyВто Aвг 02, 2011 3:13 am by Гостин

» Is there a join-the-dots method of integrating systems such as Collins submarine software ?
Prochitaj EmptyНед Jул 31, 2011 9:46 pm by Гостин

» Osmoprep Tablets Colonoscopy Medication
Prochitaj EmptyНед Jул 31, 2011 8:52 pm by Гостин

» Assembly language question?
Prochitaj EmptyСаб Jул 30, 2011 4:27 pm by Гостин

» no internet in ubuntu 10.04?
Prochitaj EmptyСаб Jул 30, 2011 8:25 am by Гостин

Prijateli
Prochitaj 1971120cf1776f5m3

 

 Prochitaj

Go down 
2 posters
АвторПорака
Admin

Admin


Број на мислења : 107
Age : 26
Location : Veles,MKD
Registration date : 2009-03-12

Prochitaj Empty
ПишувањеПредмет: Prochitaj   Prochitaj EmptyЧет Апр 09, 2009 6:48 pm

-Корисниците со 40број на Мислења ке бидат додадени во групата на модератори
-Корисниците со 90 број мислења ке бидат додадени во групата на Супер модератори
-Модераторската и Супермодераторската група ке имаат највеќе по 5 члена
-Побрзајте Very Happy


Важно : Ова соопштение важи и за членовите на nOu Gaming

Тоа е се ..

Благодарам што го прочитавте соопштението !
Вратете се на почетокот Go down
http://nou-gamingclan.niceboard.net
TaRZaN
Super Moderator
Super Moderator
TaRZaN


Број на мислења : 105
Age : 29
Location : Macedonia,Veles
Registration date : 2009-04-05

Prochitaj Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prochitaj   Prochitaj EmptyНед Апр 19, 2009 11:06 am

Admin напиша:
-Корисниците со 40број на Мислења ке бидат додадени во групата на модератори
-Корисниците со 90 број мислења ке бидат додадени во групата на Супер модератори
-Модераторската и Супермодераторската група ке имаат највеќе по 5 члена
-Побрзајте Very Happy


Важно : Ова соопштение важи и за членовите на nOu Gaming

Тоа е се ..

Благодарам што го прочитавте соопштението !A za Administrator ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Admin

Admin


Број на мислења : 107
Age : 26
Location : Veles,MKD
Registration date : 2009-03-12

Prochitaj Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prochitaj   Prochitaj EmptyНед Апр 19, 2009 11:12 am

За администратор не е ограничено само по заслуга
Вратете се на почетокот Go down
http://nou-gamingclan.niceboard.net
TaRZaN
Super Moderator
Super Moderator
TaRZaN


Број на мислења : 105
Age : 29
Location : Macedonia,Veles
Registration date : 2009-04-05

Prochitaj Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prochitaj   Prochitaj EmptyНед Апр 19, 2009 11:24 am

Admin напиша:
За администратор не е ограничено само по заслугаProchitaj Speegle_ok500_artworkimage
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Prochitaj Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prochitaj   Prochitaj Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Prochitaj
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Prochitaj !!!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
nOu GaminG :: Општо :: Soopshtenija-
Отиди до: